Horst aan de Maas
Belang van Horst aan de Maas is met twee zetels vertegenwoordigd in de gemeenteraad van Horst aan de Maas. Wij bedanken jullie voor het vertrouwen en gaan ons keihard inzetten voor een aantal belangrijke zaken!
NIEUWS

BVNL-raadsleden Imke Emons en Rob Driessen op de bres voor Parkstad Ziekenhuis Heerlen
BVNL pleit voor het behoud van een volwaardig Parkstad Ziekenhuis in Heerlen. In 2030 dreigt het Heerlense ziekenhuis alle bedden voor opnames en de spoedeisende hulp kwijt te raken. Het huidige Zuyderland is verouderd, en het ziekenhuisbestuur vraagt zich af of er voor de komende 40 jaar wel een volwaardig nieuw gebouw nodig is met honderden bedden.

Voorrang voor statushouders is discriminatoir. BVNL raadsleden vragen spoeddebat aan
BVNL wil van woonminister Hugo de Jonge (CDA) weten of hij de in het Limburgse Horst aan de Maas afgegeven voorrang voor statushouders op een woning niet discriminatoir vindt. "Autochtone Limburgers, die veelal op een lange wachtlijst staan, kunnen de komende drie maanden fluiten naar een sociale huurwoning, omdat de gemeente heeft besloten om de asieldroom van het kabinet Rutte/Kaag te faciliteren", aldus Wybren van Haga, die de afgekondigde maatregel volstrekt onaanvaardbaar vindt.

BVNL-raadslid van iedere blaam gezuiverd
De gemeente heeft het vooronderzoek integriteit officieel afgerond. Imke Emons treft geen enkele blaam. Emons: "Nu alle ballen op Provinciale Statenverkiezingen! De beschuldigingen hebben mij diep geraakt en slapeloze nachten bezorgd." Emons is lijsttrekker van de BVNL-lijst voor Limburg.Â
ONZE MENSEN

Imke Emons
1

Rob Driessen
2

Cor Zuidema
3
VOORDELEN LIDMAATSCHAP
Door lid te worden van BVNL profiteer jij van allerlei voordelen. Om onze standpunten te bereiken hebben wij jouw steun nodig. Samen kunnen we échte verandering afdwingen.
GRATIS naar exclusieve BVNL-events
Vergroot jouw netwerk
Maak kennis met BVNL-politici
Oefen invloed uit binnen de partij
Meld je aan als kandidaat-politicus
